Jsme na Facebooku!
a je nás už
přidej se!
facebook link
 
 

Přehled členství

Staňte se součástí velké sportovní rodiny a dejte zelenou zdravému životnímu stylu. Členství u BOOTCAMPS přináší řadu výhod a je určeno všem, kteří se rozhodli pravidelně sportovat. Získáte přístup na jednotlivé tréninky všech našich akcí spadajících pod systém členství, a to po celé České republice. Již nikdy nebudete na sport sami, poznáte nové kamarády a pod vedením profesionálních trenérů dosáhnete vytouženého cíle. Kdy, kam a na jaký trénink se dozvíte v rozvrhu hodin.

Systém členství BOOTCAMPS vám umožní dlouhodobě navštěvovat tréninky kondičních tréninků Original bootcampu a VITAL programu. Klíčové je slovo dlouhodobě. Především v takovém případě lze dosáhnout opravdových výsledků, markantních zlepšení a využít všech benefitů, které naše aktivity poskytují.  

Omezeni jste pouze týdenním počtem přístupů, podle zvoleného typu členství. Jak volné přístupy využijete je pouze na vás.

Přihlásit se můžete kdykoliv a začít třeba hned od druhého dne. Jako bonus získá každý člen slevy u našich partnerů.

Přehled členství

Jednorázová akce
Vyber město
Praha Brno Ostrava Plzeň Olomouc Teplice Zlín
Členství měs. frekvence plateb Roční členství
bronze silver gold bronze silver gold
Počet tréninků (Original/Vital) 12/8 1x týdně 2x týdně neomezeně 1x týdně 2x týdně neomezeně
Možnost navšívit libovolnou lokalitu ne ano ano ano ano ano ano
Možnost věnovat jako dárek ano ne ne ne ano ano ano
Sleva u partnerů 20% 10% 15% 20% 10% 15% 20%
Cena (Original/Vital) podle města 590 790 990 5900 7900 9900
Platba jednorázová 590/měs. 790/měs. 990/měs. jednorázová jednorázová jednorázová
Možnost přerušení (min. na 1 měsíc) ne ano ano ano ano ano ano
Poplatek za přerušení (1 měsíc) nelze 100/měs. 100/měs. 100/měs. 100/měs. 100/měs. 100/měs.
Smlouva na dobu
určitou
na dobu
neurčitou
na dobu
neurčitou
na dobu
neurčitou
na dobu
určitou
na dobu
určitou
na dobu
určitou
Min.doba trvání smlouvy 1 měs. 3 měs.
+ výp. lhůta
3 měs.
+ výp. lhůta
3 měs.
+ výp. lhůta
1 rok 1 rok 1 rok

Jaké výhody a benefity přináší členství u BOOTCAMPS?

Členy vychází tréninkové jednotky levněji. Členové si mohou vybrat město, lokalitu a čas po celé České republice, kde mohou trénink navštívit. Členové BOOTCAMPS jsou limitováni pouze typem členství (BRONZE, SILVER, GOLD), které určuje týdenní počet přístupů na tréninky. Na jednotlivé tréninky se klienti nemusí přihlašovat nebo jinak registrovat. Jen přijdou a cvičí. Členi také získávají významné slevy na nákup zboží u našich partnerů a v online obchodě na stránkách BOOTCAMPS.

Jak se přihlásit na jedorázovou akci nebo členství?

Nejprve si vyberte službu, kterou chcete využívat (jednorázová akce Original bootcamp/VITAL program, členství BRONZE, SILVER, GOLD nebo sportovní soustředění). Vložte příslušnou částku (převodem na účet, payU, hotově nebo poukazy v kanceláři) na klientský účet. Přihlaste se do klientského účtu na stránkách BOOTCAMPS a projděte registrací na jednorázovou akci Original bootcamp/VITAL program, členství BRONZE, SILVER, GOLD nebo sportovní soustředění. Po registraci obdržíte potvrzovací email. Pak už jen navštěvujete tréninky.

Jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými druhy členství?

Nabízíme tři druhy členství: Bronze, Silver a Gold. Rozdíly jsou ve frekvenci týdenních návštěv, kdy si zvolíte, jestli chcete naše tréninkové a vzdělávací jednotky, které naleznete souhrnně vypsané v „Rozvrhu hodin,“ navštěvovat jednou týdně, dvakrát týdně nebo s neomezenou frekvencí. Frekvenci si zvolte tak, aby nejlépe odpovídala vašim časovým možnostem. Ideální je sportovat 3x týdně. Doporučujeme členství Gold, kde se nemusíte omezovat počtem týdenních přístupů a chodíte na všechny tréninkové jednotky vypsané v rozvrhu.

 
 
Věnuj pohyb
 
Partneři
 
Média
 
Kalendář
 
Lokality
 
Náš tým
 
FAQ
 
Galerie
 
Provozuj Bootcamp